Golf

Golf Trnava

Tréningový golfový areál sa rozprestiera na konci Kamenného mlyna. Svojou šírkou 100 metrov a dĺžkou viac ako 250 metrov sa môže popýšiť jednou z najväčších odpaľovacích lúk na Slovensku. Golf Trnava bol založený v roku 2011 so zámerom vybudovať golfové tréningové centrum. V súčasnosti úspešne poskytuje tréningové zázemie pre nácvik krátkej a dlhej hry s komfortnou sociálnou vybavenosťou. Golfistom, ale aj “nehrajúcim” návštevníkom je k dispozícii kaviareň a požičovňa palíc. Odpáliť si zopár loptičiek môže prísť teda aj ten, ktorý nemá vlastné náčinie. Kaviareň ponúka raňajkové menu, obedy alebo ľahké večere.

http://www.krajzazitkov.sk/sk/register/golf-trnava

Golf Club Welten, Báč

23 km južne od Bratislavy ponúka Golf Club Welten Báč svojim návštevníkom najvyšší možný štandard služieb a 18-jamkové majstrovské ihrisko pre všetky kategórie hráčov.

http://www.krajzazitkov.sk/sk/register/golf-club-welten-bac

Grafobal Group Golf Resort Skalica

Grafobal Group Golf Resort Skalica je domácim 18-jamkovým ihriskom golfového klubu Golf Club Skalica. Golf club má ambície stať sa najlepším spomedzi slovenských golfových klubov. Prostredníctvom tréningového centra mládeže zabezpečujú špičkovú starostlivosť o mladé talenty.

Okrem klasického golfu si môžete prísť zahrať aj footgolf – unikátne spojenie dvoch najobľúbenejších športov na svete golfu a futbalu. V tejto hre sa používajú prevažne pravidlá golfu, ale hrá sa s klasickou futbalovou loptou, ktorú treba umiestniť do jamiek s priemerom 53cm. Vyhráva hráč, ktorý na umiestnenie lopty do jamky potrebuje menej kopnutí.

Do Reštaurácie Golf si môžete prísť vychutnať klasické jedlá aj zahraničné špeciality, využiť ponuku denného menu, vychutnať si sladký dezert, degustovať vínko z miestnej vinohradníckej oblasti, alebo si z Clubhousu len tak pozrieť nádherný západ slnka nad greenom.

http://www.krajzazitkov.sk/sk/register/grafobal-group-golf-resort-skalica.

Penati Golf Resort Šajdíkove Humence

Penati Golf Resort sa rozprestiera na Záhorí, pri meste Senica, uprostred borovicových lesov. Okrem 36-jamkového golfového ihriska svetových parametrov ponúka pestré možnosti na relax, aktívny oddych a na kvalitné trávenie voľného času. Areál sa stal skutočným rajom nielen pre aktívnych hráčov, ale aj pre všetkých, ktorí radi spoznávajú nových ľudí a vyznávajú aktívny a zdravý životný štýl.

Prírodný ráz krajiny, uprostred borovicových lesov, na pôde posiatej bielymi piesočnými dunami, harmonicky dotvárajú prepracované a často opticky klamlivé scenérie greenov a fairwayov, kde v pozadí nad lesmi vykúkajú Malé Karpaty.

Na ploche 217 hektárov sa rozprestierajú až dve 18-jamkové ihriská – Herritage a Legend, každé od iných tvorcov svetových mien. Od svojho otvorenia si rezort buduje povesť najkrajšieho ihriska v celej strednej Európe a vysoký záujem aj u hráčskej elity je toho dôkazom.

Penati Golf Resort je zaradený do prestížneho združenia World of Leading Golf, čím získava značku výnimočnej kvality, nakoľko organizácia združuje iba TOP rezorty Európy spĺňajúce veľmi prísne kritériá.

Centrom rezortu je Club house, kde je k dispozícii recepcia a reštaurácia pod značkou Al Trivio, ktorá ponúka to najlepšie z talianskej kuchyne. Letná terasa, týčiaca sa ponad jazierko plné zdatných rýb, ponúka krásne výhľady na green.

V zelenej oáze v blízkosti ihrísk sa nachádza rekreačná oblasť tvorená komfortnými rekreačnými vilkami pri jazere a neďalekými pozemkami určenými na stavbu rodinných domov. V okolí sú privátne príjazdové komunikácie a privátna piesočnatá pláž so slnečníkmi, lehátkami a plážovým ihriskom.

http://www.krajzazitkov.sk/sk/register/penati-golf-resort-sajdikove-humence

 

 

 

 

 

Naše tipy

1 2 3
Kalendár podujatí
máj 2019
PO UT ST ŠT PI SO NE
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Vyhľadať ubytovanie
Eur/os./noc