Grafobal Group Golf Resort Skalica

Zdroj: GGGR Skalica

Golfové ihrisko Grafobal Group Golf Resort Skalica, vybudované v štýle ihrísk linksového typu, z dielne architekta Hans-Georg Erhardta  otvorilo svoje brány v roku 2009. Rezort okrem hry na 18 jamkovom ihrisku ponúka možnosť odpaľovať na viac ako 250 metrov dlhý driving range aj s krytými odpaliskami, pripravovať sa na putovacom a chipovacom greene, či oddýchnuť si v príjemnej spoločnosti v Clubhouse. Kombinácia profesionálnej starostlivosti, širokej ponuky služieb a tradičnej pohostinnosti je garanciou skvelej hry a pohodovo prežitých chvíľ v kráľovskom meste Skalica, kde sa snúbia golf, víno a príjemný relax.

Medzi unikátnu aktivitu ktorú inde nenájdete patrí "FootGolf". FootGolf je kombináciou dvoch najpopulárnejších športov na svete: futbalu a golfu. Hrá sa s klasickou futbalovou loptou na golfovom ihrisku s jamkami s priemerom 53 cm. Pravidlá z veľkej časti zodpovedajú pravidlám golfu. FootGolf sa hrá po celom svete v rôznych formách. Je zastrešený medzinárodnou federáciou pre FootGolf (FIFG). Priaznivci týchto dvoch športov môžu využívať ihrisko po celý rok, pokiaľ je priaznivé počasie.

Súčasťou CLUBhouse  je salónik a skvelá reštaurácia, ktorá vám poskytne chutný gastronomický zážitok, pravé skalické vína a iné miestne špeciality v príjemnom prostredí. V reštaurácii je možné si usporiadať športové, súkromné podujatia, svadby, krst, súkromné oslavy. K dispozícii sú dve miestnosti, zadná a predná terasa s výhľadom na golfové ihrisko.

Kontakt
Adresa: Štvrte v Jazernom poli 2650, 909 01 Skalica
GPS:48.823263, 17.21761
Web stránka: https://www.golfskalica.sk/
Email: recepcia@golfskalica.sk