Fotka od: Marcel Krajčo

Obzor na všetky svetové strany

Zažite unikátne výhľady z rozhľadní a vyhliadkových miest v Trnavskom kraji. Netradične dizajnované vyhliadkové veže Vám za stúpanie do kopca ponúknu očarujúce výhľady na krásy prírody Trnavského kraja. Či už sú rozhľadne kamenné murované alebo klasické drevené, s kovovými či drevenými rebríkmi – spravte si výlet so svojou rodinou alebo priateľmi na rozhľadňu a zažite z vrcholu jedinečné výhľady.

Rozhľadne sú dostupné na miestach pre menej náročných turistov. Vedú k nim asfaltové cesty fungujúce ako cyklotrasy či lesné cestičky. Stúpajúce cesty ponúkajú už počas výstupu príjemné výhľady na okolitú krajinu a turistom sa naskytujú nepoznané zákutia lesa. Rekreačné oblasti, farmy, tiché prostredie lesa, zrúcaniny hradov a zámkov a mnoho iných zaujímavých miest možno objavovať popri turistike. Na vyhliadkových plochách sa nachádzajú informačné tabule s popisom okolitej panorámy a s názvami zaujímavých objektov, ktoré pri pohľade tým - ktorým smerom vidno.

Rozhľadne, hoc nie je priveľmi vysoké, naskytujú krásny výhľad na všetky svetové strany. Využite svoj voľný čas na spoznávanie krás Trnavského kraja. Ponúkame Vám prehľad TOP rozhľadní a ich zákutí v Trnavskom kraji.