Pivné kúpele a reštaurácia Sandorf, Prievaly

Zdroj: Archív Trnavského samosprávneho kraja

Pivné kúpele Sandorf sa nachádzajú v krásnom zakarpatskom prostredí dedinky Prievaly. Sandorf to je pivovar, penzión, reštaurácia a kúpele v jedinečnom spojení. Pivovar Sandorf vyrába rôzne druhy pív pod vlastnou značkou, ktoré si môžete vychutnať aj v tunajšom Šandorfskom šenku.

Penzión ponúka hosťom ubytovanie v útulne zariadených izbách a apartmánoch, reštaurácia ponúka okrem denného menu aj tradičné európske jedlá a samozrejme pivné špeciality. Punc výnimočnosti však dotvárajú práve pivné kúpele a wellness. Čo sa pre mnohých zdá iba snom, je v pivných kúpeľoch Sandorf realitou. Skutočne sa môžete vykúpať v pive. Presnejšie povedané ide o presný pomer vody a mladého piva Sandorf, ktoré je veľmi bohaté na vitamíny sk. B, aktívne kvasnice podporujúce hojenie a množstvo látok prospešných najmä pre pokožku.

Teplá voda zasa otvára póry, stimuluje obehový systém a uvoľňuje svalstvo. Pivný kúpeľ trvá 30 minút a nasleduje odpočinok po pivnom kúpeli ďalších 30 minút. Následne sa neodporúča sprchovať aspoň 6 hodín. Okrem pivného kúpeľa si môžete vychutnať rašelinový kúpeľ, kúpeľ s morskou soľou, alebo si odpočinúť pri vodnej masáži vo vírivke, alebo v saune.

Návštevníkov očarí aj bohatá ponuka masáží - relaxačná masáž, reflexná masáž, čínska tlaková masáž TUINA, Dornova metóda, Breussova masáž, Bowenova masáž a rôzne druhy thajských masáží.

Otváracia doba: Pondelok - Piatok: 15:00 - 21:00, Sobota - Nedeľa: 11:00 - 21:00

Vstupné: 1 osoba, resp. 2 osoby: pivný kúpeľ 28,00€ resp. 52,00€; rašelinový kúpeľ 23,00€, resp. 43,00€; kúpeľ v morskej soli 21,00€, resp. 37,00€

Kontakt
Adresa: Prievaly 79, 906 34 Prievaly
GPS:48.556991, 17.348452
Web stránka: http://www.sandorf.sk/
Email: kupele@sandorf.sk