Prístav Kormorán, Čilistov

Zdroj: Prístav Kormorán

Prístavy Kormorán sa nachádzajú v Bratislave, Čilistove aj Štúrove. Prístavy pre kajutové plavidlá, výletné lode a malé plavidlá ponúkajú množstvo aktivít a atraktívne prostredie na príjemné strávenie voľných chvíľ s rodinou, priateľmi alebo so svojimi obchodnými partnermi.


Prístav Kormorán I. sa nachádza na r.k. 31,2 – 31,4 na ľavom brehu zdrže vodného diela Gabčíkovo na rieke Dunaj a je oficiálnym a zároveň posledným prístaviskom pred prívodným kanálom. Je vybavený vodou, elektrinou, zabezpečením odvozu odpadu, na požiadanie doplnením potravín a nápojov. Prístav sa nachádza v blízkosti Hotela Kormorán, cca 3 minúty chôdze cez nádherný park. Okolie Hotela Kormorán ponúka veľa možností využitia voľného času na šport, relax, kultúru aj zábavu. Ubytovacia kapacita hotela je 172 lôžok, možnosť využitia wellness, fitness, športovísk, organizovanie konferencií, svadieb, rodinných osláv, firemných a iných spoločenských udalostí (viac informácií na stránke: www.hotelkormoran.sk).


Prístav Kormorán II. je určený prevažne na parkovanie malých plavidiel s kapacitou vyviazania do 35 plavidiel. Súčasťou prístavu je Botel Kormorán s kapacitou 49 lôžok. Súčasťou Botela je aj reštaurácia s kapacitou 32 miest a bar s terasou s kapacitou 60 miest. Okrem týchto priestorov je na Boteli k dispozícii aj kongresová sála s kapacitou 20 miest. Botel ponúka možnosť organizovania firemných akcií, školení, rodinných osláv a iných spoločenských udalostí.


Obľúbeným miestom je aj Vodné dielo Gabčíkovo priamo výletnou loďou z čilistovského Prístavu Kormorán neďaleko Bratislavy. Popri celom vodnom diele vedie aj cyklistická trasa priamo po hrádzi, odkiaľ je nádherný výhľad na celú panorámu. Oddych, relax, športoviská a tradičné jedlá ponúka Hotel Kormorán**** v Šamoríne - Čilistov neďaleko prístaviska v rámci cykotrasy.


Aktuálne novinky Prístavu Kormorán nájdete na stránke: www.pristavkormoran.sk

Text: Prístav Kormorán

Kontakt
Adresa: Prístav Kormorán, Čilistov
GPS:48.010324, 17.308002
Web stránka: http://www.pristavkormoran.sk/
Email: e.stroblova@brossforpartners.sk