Severná veža – Tower Lounge Bar, Trnava

Fotka od: Ondrej Bobek

V Trnave by ste rozhodne nemali obísť podnik, ktorý dýcha neopakovateľnou atmosférou vďaka svojej polohe, architektúre a interiéru. Priestor na oslavy, špeciálne členstvo s výhodami nielen pre biznis klientelu, či tematické párty. Toto všetko ponúka Severná veža – Tower Lounge Bar.

V štandardnej ponuke baru a vínotéky nájdete okrem nápojov aj pochutiny ako rôzne syrové taniere s olivami a tapasy. Majiteľ Zdenko Plank rád podporuje malých a miestnych dodávateľov. A tak ponúka vína z Trnavského kraja. Prím hrá vinárstvo Mahid a Baynach. V ponuke sú aj chutné limonády z domácich sirupov a výborná káva z Bali. „Po otvorení sme mali v ponuke kávy tri – z Talianska, Bali a Brazílie. U zákazníkov vyhrala tá z Bali,“ prezrádza.

Pravidelne si v Severnej veži môžete vychutnať zaujímavé degustácie vín, rumov či iného prémiového alkoholu. Víkendy sú v znamení tematických párty a raz mesačne pripravujú večer iba pre dámy a pre pánov so špeciálnymi drinkami za výhodné ceny. Degustačný balíček vína či prémiových páleniek, si môžete objednať aj kedykoľvek počas týždňa. Veľkou novinkou sú víkendové brunche. V cene vstupu je zahrnutý welcome miešaný drink z Prosecca a neobmedzená konzumácia teplých jedál. Miesta si treba rezervovať čo najskôr, je ich k dispozícii len 30.

Pozývame vás vychutnať si prémiové limitované pálenky zo Slovenska i Maďarska, kvalitné francúzske koňaky a brandy s cigarou, či miešaný drink zo šampanského, Prosecca alebo ginu. Ak hľadáte miesto, kde sa budete cítiť príjemne, prostredie tejto historickej veže je pre vás tým pravým. Útulný priestor dýchajúci tradíciou, jednoznačne, splní aj tie najsmelšie očakávania.

Zdroj: Kávičkári.sk

Kontakt
Adresa: Michalská ulica, Trnava
GPS:48.3806717, 17.5917443
Web stránka: http://severnaveza.sk/
Email: severnaveza@gmail.com