Trnavská medovina Apimed, Dolná Krupá

Zdroj: Archív Trnavského samosprávneho kraja

Výnimočnosť chuti a vône jednotlivých druhov medovín medovinárstva Apimed v Dolnej Krupej vytvárajú pravú súhru a cit pre Vašu zmyselnosť. Znamenité porozumenie pre výber druhu medu, prímesí tých najrozličnejších korenín, kvetov a bylín vytvára rozmanitú ponuku odrodových medovín. K tým najznámejším patrí Trnavská medovina, Originál slovenská medovina a Staroslovenská medovina svetlá a tmavá. Rodinná firma Apimed sa môže popýšiť medovinou Maria Henrieta s lupienkami ruží a medovinou Ambrozia so zmesou liečivých bylín. Ale o čo viac, rodinná firma Apimed je hrdá na svoj najnovší produkt – „1000 ročná včela“.

Je to medový, delikátny destilát, dozrievajúci v dubových barikoch po dobu 730 dní. 1000 ročná včela spája umenie, odkazuje na staré tradície, starostlivosť o včely, vášeň pre chuť a arómu. Riadené degustácie, tohto kráľovského nápoja v medovinárstve Apimed, sú príležitosťou ako prebudiť chuťové a čuchové bunky vďaka sladkej chuti a vône medoviny, tie zrakové zas vďaka prenikavej čírej farbe nápoja.

Na terase rodinného medovinárstva Apimed si môžete vychutnať nápoje v dobrej spoločnosti pri dychovke. Príďte posedieť so svojimi priateľmi a známymi a nechajte sa unášať výnimočným nápojom, plný harmónie chuti a vône.

Kontakt
Adresa: Hlavná 578/119, 919 65 Dolná Krupá
GPS:48.4859599, 17.5441504
Web stránka: https://www.apimed.sk/
Email: apimed@apimed.sk