Jesenný splav po rozvetvených Dunajský ramenách

SPLAV

Zvezte sa s kanoe do krásneho ramena, ktoré kedysi bolo prepojené so starým Dunajom. Spomaľte, započúvajte sa do tichej prírody rozvetvených Dunajských ramien a objavte ich unikátnosť.

Rieky sa v tomto termíne zvyčajne nesplavujú, podmienky pre splav budú preto unikátne. Potešte svoju myseľ rozmanitými farbami neskorej jesennej prírody a zažite dobrodružstvo, tú pravú idylku z kanoe na ramenách Dunaja. Na vode môžete spozorovať volavky popoľavé, striebristé a purpurové, kormorána či stopy po bobroch. O tunajšom vodnom živote Vám počas splavu porozprávajú lokálni, vodácki sprievodcovia.

Treba sa teplo obliecť. Aj keď teplota vzduchu klesne a hladina chladnej vody Vás sem tam otuží, zavinutí v teplých dekách zažijete neopakovateľnú atmosféru. Odneste si nevšedný zážitok zo splavu z nádherného prírodného prostredia. Splav bude ukončený možnosťou opekačky. Môžete si priniesť vlastné špekačky či slaninku na opekanie, táborisko na opekanie bude po splave zabezpečené, ako aj teplý čaj.


Cena lístka

Dospelá osoba: 17 €

Dieťa do 10 rokov: 12 €

Kúpiť lístok


Časový harmonogram


10:00

Stretnutie pri futbalovom ihrisku vo Vojke nad Dunajom

Určenie posádok 8 miestnych katamaránov (lode sú neprevrhnuteľné), rozdávanie pádiel a povinných plávacích viest, inštruktáž, resp. rýchlokurz pádlovania pre začiatočníkov


Krátko pred 11:00

Začiatok splavu na Dunajských ramenách


13:00 – 13:30

Ukončenie splavu vo Vojke nad Dunajom

Možnosť opekačky, môžete si priniesť vlastnú stravu na opekanie


Ak nie ste nadšenci opekačiek, máme pre vás tip na dobré jedlo v lokálnych reštauráciách:


Info o splave

V cene lístka je zahrnuté:

Kúpiť lístok


Galéria


Svetlonos na splave
Svetlonos na splave
Svetlonos na splave
Svetlonos na splave
Svetlonos na splave
Svetlonos na splave
Naši partneri