Príjemný relax v strede 80 hektárového lesoparku, pôžitok z termálnej vody a okúzľujúcimi vodnými zážitkami, ponúka stredisko THERMAL CORVINUS vo Veľkom Mederi už od roku 1974. Výnimočná životodarná hrejivá geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °, ktorá tu vyviera, uvoľňuje svalstvo, revitalizuje celý organizmus, prinesie oddych a relax pre všetky vekové kategórie. Návštevníkov tu od jesene do jari čaká 7 bazénov na rôzne druhy odpočinku, spolu s výberom veselých atrakcií, príjemnými prúdmi vodných trysiek, vodnými clonami či hebkými masážnymi sprchami.

Pohodovú náladu pocítia návštevníci už vo vstupnej priestrannej hale s originálnym dizajnom inšpirovaným motívmi z čias uhorského kráľa Mateja Korvína (1443–1490), modernými pokladničnými pracoviskami s prívetivým personálom.

Celoročné bazény so životodarnou termálnou vodou o teplote 25 až 37 °C, s radom blahodarných minerálov, pôsobia priaznivo na pohybové ústrojenstvo človeka, zabezpečia v bazénoch príjemný oddych i relax pre všetky vekové kategórie.

Deti i rodičia si určite prídu na svoje v Rodinnom zábavnom bazéne s interaktívnym vodným ihriskom s vodnou vežou, vodopádmi, vodnými sprchami, 500 litrovým vedrom, vodnými clonami, delami a kĺzačkami a vyšantiť sa môžu aj na interiérovom detskom ihrisku. O zábavu a adrenalín sa postarajú aj vnútorné tobogany s kúzelnými svetelnými efektmi. Pre prívržencov plávania a aktívneho odpočinku je k dispozícii vnútorný 25 metrový plavecký bazén.

Wellness centrum so saunovým svetom s fínskou saunou cez aromaterapiu až po ľadopád, ponúka milovníkom saunovania jedinečný zážitok, ktorý poskytuje dokonalý oddych, relax a dopraje obrovské možnosti na uvoľnenie tela i mysle. Neoddeliteľnou súčasťou sú i masážne, relaxačné služby, či skrášľovacie procedúry.

V letnom období zabezpečí návštevníkom trošku adrenalínu a zábavy monumentálny toboganový park a veľkolepý letný zážitkový svet, súčasťou ktorého je snáď najväčší skokanský bazén na Slovensku s tromi skokanskými mostíkmi, lezecká stena, SprayPark, rieka s unášajúcou vodou. Jednoznačným víťazom akvaparku je vlnový bazén prepojený s bazénom pre detičky. Počas horúcich letných dní sa môžu osviežiť aj v ďalších dvoch vonkajších bazénoch.

V areáli sa nachádzajú kvalitné stravovacie zariadenia s pestrou ponukou pre všetkých gurmánov.

Stredisko srdečne očakáva každého, kto si chce užiť príjemný relax a oddych v chránenom prostredí.


Aquapass Vlakom za termálom je možné zakúpiť iba osobne na vybraných staniciach:

Komárno, Dunajská Streda, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava hl. st., Bratislava – Vinohrady, Senec, Galanta, Šaľa, Štúrovo, Nové Zámky, Kúty, Malacky, Zohor, Devínska Nová Ves, Trnava, Pezinok, Nitra, Šurany.


Viac o balíku Vlakom za termálom


Ako sa dostanete na miesto

Bezplatná preprava Thermal CORVINUS Transferom premávajúcim každý deň - podrobne informácie sa dozviete tu.

Bezplatnú prepravu s lístkom AQUAPASS VEĽKÝ MEDER zo železničnej stanice Veľký Meder do areálu kúpaliska si zarezervujete na telefónnom čísle 031 555 21 04 najneskôr 20 minút pred príchodom vlaku.

Thermal CORVINUS je od stanice Veľký Meder vzdialený približne 3 kilometre. S lepšou orientáciou vám môže pomôcť mapka, polohu Thermal CORVINUS sme vyznačili markerom.

Ďalšie informácie o Thermal CORVINUS Veľký Meder nájdete tu.
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder
Thermal Corvinus - Veľký Meder

Návrat na Vlakom za termálom

Naši partneri