THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalú relaxáciu pre všetky vekové kategórie.

Na ploche 18 hektárov sú návštevníkom k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Termálna voda s vysokou koncentráciou minerálnych látok dosahuje teplotu 39 °C a vďaka svojmu zloženiu pôsobí priaznivo na ochorenia pohybového ústrojenstva, ochorenia kĺbov a na zmiernenie poúrazových stavov.

Počas hlavnej letnej sezóny čaká rodiny s deťmi detský bazén so šmykľavkou, toboganová veža so siedmimi toboganmi a o zábavu sa počas celého leta postará aj skvelý animačný program. Prírodné jazero, ktoré je súčasťou kúpaliska, ponúka možnosť na kúpanie, oddych, vodné športy a vyžitie v novom zážitkovom parku Wibit. Milovníci pohybu si môžu počas leta zahrať plážový volejbal, minigolf, stolný tenis, teqball či obrie šachy.

Masážne centrum s pestrou ponukou masáží a špeciálnych procedúr a saunový svet so štyrmi saunami zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie počas celého roka!


Aquapass Vlakom za termálom je možné zakúpiť iba osobne na vybraných staniciach:

Komárno, Dunajská Streda, Bratislava – Nové Mesto, Bratislava hl. st., Bratislava – Vinohrady, Senec, Galanta, Šaľa, Štúrovo, Nové Zámky, Kúty, Malacky, Zohor, Devínska Nová Ves, Trnava, Pezinok, Nitra, Šurany.


Ako sa dostanete na miesto

Bezplatná preprava Thermalpark Transferom premávajúcim každý deň - podrobne informácie sa dozviete tu.

Z vlakovej stanice do Thermalparku DS a späť sa dostanete autobusovým transferom, ktorý zabezpečuje MHD Dunajská Streda. Thermalpark Transfer premáva každý deň a je bezplatný! Cenník, ako aj podrobný cestovný poriadok nájdete TU.

THERMALPARK Dunajská Streda je od stanice Dunajská Streda vzdialené približne jeden a pol kilometra. S lepšou orientáciou vám môže pomôcť mapka, polohu Thermalparku sme vyznačili markerom.

Ďalšie informácie o THERMALPARKU Dunajská Streda nájdete tu.
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda
Thermalpark - Dunajská Streda

Návrat na Vlakom za termálom

Pozrite si video z Thermalparku Dunajská Streda

Naši partneri